השכרת מסך 4K לד 82 אינץ

השכרת מסך 4K לד 82 אינץ
Click image for Gallery
  • יצרן: L-G
  • קוד מוצר: השכרת מסך 82 אינץ
  • זמינות במלאי
  • ₪702
  • ללא מע"מ: ₪600
- +

השכרת מסכים חיונית כאשר מתכננים אירוע עסקי או חברתי, הדרכה במסגרת לימודית או קורסים.

באמצעות המסך להעלות סרטונים, הפקות שיווקיות וכמו כן הרצאות, מצגות ועוד ובאופן הזה להעשיר את האירוע.

השכרת מסכים חוסכת את עלויות הרכישה והאחסון של המסכים וכוללת סוגים שונים של מסכים בגדלים שונים.

השכרת מסכים כוללת מסכי טלוויזיה, בגדלים שונים, החל במסכים קטנים יחסית ועד למסכי ענק, ומסכים מבד או מחומר סינטטי עליהם מקרינים באמצעות מקרן נפרד.

כאשר ידוע סוג האירוע קל יותר לבחור את המסך המתאים, בהתאם לגודלו ולאופן התפעול של המסך, בין שמסך ידני או מסך חשמלי.

כיוון שהשכרת מסכים היא לתקופה מוגבלת, מארגני אירועים יכולים להשתמש במסך או במסכים באופן ממוקד לאירוע כזה או אחר, ולאחריו להחזיר את ציוד המסך, שכולל את מסך הטלוויזיה (או מסכי טלוויזיות) או מסך הקרנה ידני או חשמלי (עם מקרן).

יתרון נוסף להשכרת מסכים הוא כאשר מתכננים לערוך סדרת תצוגות קבועה עם מסכים, למשל לתכנון הרצאות או למופעים לתקופת זמן ארוכה יחסית.

מכיוון שעלויות השכרת מסכים בדרך כלל נמוכות מרכישת מסך, ניתן לשכור מסכים שונים לתקופות זמן קצרות כדי לבדוק את הדגם המתאים ביותר.

כאמור, יש סוגים ודגמים שונים של מסכים, הבחירה ביניהם היא בהתאם למאפיינים של המסך: להשכרת מסכי טלוויזיה יתרונות שכוללים את חדות התמונה ויציבות המסך.

הם מתאימים לאירועים שבהם יש צורך בתמונה איכותית וברורה. מסכים עם מקרן מתאימים לאירועי הדרכה ומצגות, לאירועי חצר ולאירועים רבי משתתפים שבהם מוקרנים תמונות וסרטונים על מסכי ענק. הפרמטרים לבחירת מסך כוללים את גודל המסך ואת התאמתו למקום האירוע, את התאורה או השעה ביום, מכיוון שלסוגי מסכים שונים מאפייני השתקפות והחזרת תאורה נפרדים, את איכות התמונה הנדרשת, ולצורך כך רצוי לבדוק אם יש צורך במסך עם רזולוציה בינונית או גבוהה, את אופן התקנת המסך ואת הגובה שבו הוא מותקן, וכמובן עלויות בהתאם לסוג ולגודל הנדרשים. השכרת מסכים בגדלים סטנדרטיים מאפשרת התקנה לא מסובכת למי שמכיר את אופן ההפעלה (למשל, מסך טלוויזיה עם USB או מסך נגלל עם חצובה) להשכרת מסכים גדולים נדרשת לוגיסטיקה מסובכת יותר, בין שמתקינים מסך בד למופע ענק, או קיר וידאו ממסכי לד.

באופן כללי, מומלץ שתפעול המסך יהיה קל ונוח. לכך שתי סיבות עיקריות. מסך הוא אמצעי מרכזי להצגת תמונות, אם למצגת מקצועית או סרטון חתונה, ולכן חשוב שיהיה חלק מהחוויה החיובית. מלבד זה, חשוב לתפעל את המסך במיומנות כדי לשמור על רצף האירוע. מכיוון שיש מגוון רב של מסכים להשכרה, במקרים בהם אין מיומנות רבה בהפעלת המסך להרצאה או לאירוע משפחתי, כדאי לשקול לבחור מסך עם תכונות בסיסיות, במקום מסך מתוחכם שדורש הפעלה מיומנת.

נא לכתוב ביקורת

נא לשים לב: HTML לא יתורגם!
    לא טוב           טוב