השכרת מודם סלולרי לשבוע

השכרת מודם סלולרי לשבוע
Click image for Gallery
  • קוד מוצר: zte
  • זמינות במלאי
  • ₪117
  • ללא מע"מ: ₪100

אפשרויות זמינות

- +

השכרת מודם סלולרי USBהשכרת מודם סלולרי

לחיבור מחשב נייד או נייח לאינטרנט בכל מקום .

גלישה 3G ללא הגבלה !  

100 ש"ח לשבוע

180 ש"ח לחודש 

מחירים לא כוללים מע"מ

אפשרות לשליחה ואיסוף בעלות של 49 ₪  לכוון.

מאמר השכרת מודם סלולרי

השכרת מודם סלולרי מאפשרת לכל אדם להמשיך ולעבוד ללא תלות בחיבור לרשת האינטרנט הביתית או הרשת המותקנת במשרד. פעמים רבות יש תקלות בחיבור לאינטרנט של חברות התקשורת ולרוב התקלות קורות בדיוק כאשר אנו זקוקים לשלוח מייל דחוף, לקבוע השקעה בתוכנת המסחר, לשלוח עבודה לאוניברסיטה, באמצע צפייה בסרט או באמצע יום עבודה עמוס. מודם סלולרי אינו קשור למודם הביתי או המשרדי ולכן ניתן לשלוף את ההתקן, לחברו למחשב, ולהמשיך לגלוש באינטרנט ללא כל הגבלה.

חיבור לאינטרנט ללא תלות בתשתית

מודם סלולרי מתחבר לרשת האינטרנט באמצעות רשת הסלולר. ניתן לקחת את המחשב הנייד לכל מקום ולהמשיך לעבוד ולגלוש באינטרנט ללא תלות בתשתית. כל שנדרש הוא לחבר את המודם הסלולרי להתקן USB ובתוך שניות ניתן לגלוש בבטחה באינטרנט. פתרון זה יעיל ומשמש סטודנטים רבים, אנשי מכירות, יזמים ואנשי עסקים. סטודנטים יכול לנוע בין האוניברסיטה, לחברים או לעבוד בבית ללא צורך בתשלום יקר לחברת אינטרנט וולא תלות במיקום ותשתית. אנשי מכירות רבים תלויים בחיבור עקבי לאינטרנט והם נעים ממקום למקום ומפגישה לפגישה. המודם הסלולרי מאפשר להם להמשיך לעבור עם המחשב הנייד או הטאבלט, לעדכן את המשרד, לעקוב אחרי מיילים חשובים ולעבוד למעשה מכל מקום ובכל זמן ללא מגבלה.

מודם חיצוני

מודם סלולרי הוא מתקן חיצוני אותו מחברים בקלות להתקן USB. חברת אי רנט שמחה להציע שירות השכרת מודם סלולרי לכל אדם או חברה, לכל מטרה ולכל פרק זמן נדרש. ניתן לשכור את המודם הסלולרי ליום, לשבוע, לחודש או לכל פרק זמן נדרש אחר. עלות השכרת מודם סלולרי נמוכה ומשתלמת ויש חברות ואנשים פרטיים אשר שוכרים מודם סלולרי באופן קבוע במקום להתחבר לספק אינטרנט זה או אחר. מודם סלולרי הנו התקן נייד ומשקלו קל, ולכן נוח לקחת את ההתקן יחד עם המחשב האישי וליהנות מגלישה ללא הגבלה לאינטרנט לצרכי עבודה או הנאה.

כיצד להזמין?

הנכם מוזמנים לשכור מודם סלולרי באמצעות אתר האינטרנט של חברת אי רנט בעלות נמוכה ומשתלמת. ניתן לבחור בין איסוף עצמי לבין שירות שליחים עד הבית.

 

נא לכתוב ביקורת

נא לשים לב: HTML לא יתורגם!
    לא טוב           טוב

פריטים קשורים