השכרת מחשב נייד חזק i7-9750

  • יצרן: H_P
  • קוד מוצר: HP-PG-15
  • זמינות במלאי
  • ₪234
  • ללא מע"מ: ₪200

אפשרויות זמינות

- +

השכרת מחשב נייד חזק במאוחד i7 HP PG 15 כולל מעבד מהדור החדש של אינטל i7 מסדרה 9 החדשה כולל 16-32 גיגה זיכרון כונן SSD 512 

לעבודה מהירה ויציבה וזמן סוללה משופר, וגם פחות משקל, כרטיס גרפי חזק של NVIDIA GeForce GTX 1050

מחשב חזק למסימות גרפיות מסימות עיבוד תלת מימד פיתוח בדיקת והרצת יישומים שדורשים הרבה ביצוים

השכרת מחשב נייד חזק לגרפיקה, השכרת מחשב נייד חזק אוטוקד, השכרת מחשב נייד למשחקי תלת מימד

עלויות השכרת מחשב נייד   HP PG 15

200 ש"ח לשבוע + מע"מ

380 ש"ח לחודש + מע"מ

המחשב מגיע עם תיק ועכבר! 

אפשרות לשליחה ואיסוף 

אפשרות  השכרה מודם או נתב לגלישה סלולרית בתוספת תשלום.
מפרט המחשב נייד: 

HP יצרן

HP PG 15

דגם
W10 PRO מערכת הפעלה
גרפיקה
15.6" גודל תצוגה
מעבד
i7-9750 מעבד
זיכרון
16GB נפח
אחסון
1 TB כונן אחסון
512GB גודל דיסק SSD
משקל 
2.5  ק"ג

השכרת מחשבים ניידים חזקים בגבעתיים:
מחשב נייד הוא מחשב ורכיבי המחשב הנייד הם במהותם אותם הרכיבים של מחשבים שולחניים, רק יותר מיניאטוריים. המעבדים של מחשבים ניידים ומחשבים שולחניים מודרניים אינם שונים בהרבה, אך בכל זאת שונים זה מזה. מעבדים של מחשבים ניידים יכולים להיות יקרים יותר, מכיוון שהם יקרים יותר לייצור. יעילות האנרגיה ופיזור החום תלויים לעיתים קרובות בגודת התהליך.  טכנולוגיית תהליכי ייצור עדינה דורשת ציוד חדש יותר. אם אתם מעוניינים לשכור מחשב נייד בעיקר לעבודה לטווח הרחוק, שימו לב למעבד הנייד אותו תרצו לשכור.
במקרה בו אתם שוכרים מחשב נייד, בהתחשב בכך שכבר שמתם לב למעבד, שימו לב לכמות הזיכרון. אין פריטים מיוחדים עם זיכרון שכדאי לכם לשים לב אליהם כשאתם שוכרים מחשב נייד.
הזיכרון שונה במתח האספקה, בעיכובים ובעיקרון, על פי סוגיו, ויש עדיין סיבות רבות לכך. אם תשימו לב למעבד, אז סוג המעבד יקבע ברוס המקרים את סוג הזיכרון. אם המעבד די "טרי" הזיכרון לא יהיה עניין משמעותי עבורך.
כאשר אתם שוכרים מחשב נייד, אם אתם צריכים לאחסן כמויות גדולות של מידע, עליכם לשים לב לכמות הכונן הקשיח המובנה. אם בכוונתך אתה הולך לשחק במשחק וידאו באיכות HD, עליך לשים לב לכונן הקשיח, כמובן לשים לב למחשב הנייד כולו. וידאו HD הוא תובעני למשאבים הטכניים של המחשב הנייד.
כרטיסי מסך במחשבים ניידים הם מובנים (במעבד או בערכת לוגיקת המערכת), או בכלל מוקצים ליחידה נפרדת. לשתי האפשרויות קיימות יתרונות וחסרונות משלהם. גרפיקה נפרדת מהירה הרבה יותר במשחקים.
היתרון של גרפיקה משולבת הוא אורך חיי הסוללה.
כאשר אין צורך בגרפיקה נפרדת, משתמשים בגרפיקה משולבת. יכולות מחשוב נוספות מחוברות רק בעת הצורך במשחקים כמו גם בעת הפעלת וידאו. זו הסיבה שאם אתה צריך להשמיע וידאו באיכות גבוהה, שימו לב לפתרונות נפרדים.
כאשר אתם שוכרים מחשבים ניידים, שימו לב לסוג הממשקים ומספרם.
אצלנו באיי רנט יש את כל התכונות הדרושות; מערכת הפעלה, אנטי וירוס, נגן וידאו וכד' הם הדברים הקטנים אשר תזדקק להם, ואנו מציעים אותם.

נא לכתוב ביקורת

נא לשים לב: HTML לא יתורגם!
    לא טוב           טוב

פריטים קשורים