כיצד להגן על הטאבלט מפני נזק במהלך שימוש

שוק הטאבלטים צובר תאוצה בשנתיים האחרונות והוא נראה יותר ויותר כמחליפו של המחשב הנייד, אולם בשל המבנה שלו הוא גם רגיש ופגיע יותר ועל כן יש להקפיד לשמור עליו היטב.

מחשב הלוח או כפי שהוא מכונה "טאבלט" הוא הולך ותופס תאוצה בקצב המכירות שלו אל מול המחשב הנייד ונראה שבקרוב מאוד הוא יוכרז כמחליף הרשמי. רבים מאתנו נהנים לקחת אותו לנסיעות ארוכות ברכבת, טיסות, ואפילו בטיולים קצרים ופשוטים יותר. אולם יש לזכור, שבשל מבנהו העדין והדק, מחשב הטאבלט עדין ופגיע ביותר. וכך כל נפילה עלולה לגרום לו לנזק, לעיתים בלתי הפיך. אז כיצד נוכל לשמור על הטאבלט שלנו לאורך זמן?

דאגו לו לשומר ראש..

מגן לאייפד


שומר ראש? הכוונה כמובן היא לאותה עטיפת נרתיק שמגיעה בשלל דוגמאות וצבעים ומגינה על המכשיר באופן מיידי מלכלוך, שריטות, ובהרבה מקרים היא גם תעזור לו לעבור

בשלום נפילות שאינן מגובה רב מידי.  בנוסף לכך, יש לזכור להדביק את מדבקת מגן המסך המסורתית, הזכורה לטוב עוד מימיהם הראשונים של הסמארטפונים. גם במקרה של הטאבלט,  זוהי מדבקה מומלצת מאוד, על מנת  לשמור על המסך מפני שריטות וטביעות אצבע שעם הזמן הופכות לכתמי שומן מכוערים ולא רצויים המצטברים עליו. מעבר לנרתיק והמדבקה החיוניים, כדאי להתייחס למכשיר הטאבלט שלכם כאל תבנית ביצים. וכך, כפי שאתם דואגים להניח את תבנית הביצים בדרך חזרה מהסופר במקום יציב ומרופד על מנת שאף ביצה לא תישבר עד שתגיעו איתן הביתה, כך בדיוק כדאי לשמור גם על הטאבלט שמן הסתם עלה לכם קצת יותר מתבנית של ביצים. דאגו תמיד להניח אותו במקום בטוח ויציב שממנו הוא לא ייפול, הרחק מהישג ידיהם של ילדים קטנים (לצורך העניין, ילדים קטנים הינם מתחת לגיל 10). אם אתם לוקחים אותו איתכם לנסיעה כלשהיא, הקפידו לאחסן אותו בתוך תיק ייעודי, ונסו לרפד אותו בין הבגדים שבתיק, על מנת שלא יספוג מכות וזעזועים בדרך. בזמן השימוש בטאבלט, השתדלו לעשות זאת הרחק מכוסות ובקבוקי שתייה, ומכל נוזל אחר שעלול להישפך עליו.