השכרת ipad 10.2

  • יצרן: Apple
  • קוד מוצר: ipad 10.2
  • זמינות במלאי
  • ₪117
  • ללא מע"מ: ₪100

אפשרויות זמינות

- +

השכרת אייפד Ipad  10.2" 4g כולל אינטרנט סלולרי דור 4

iPad 10.2

100 ש"ח ליום + מע"מ

250 ש"ח לשבוע + מע"מ

450 ש"ח לחודש + מע"מ


השכרת אייפד כוללת מטען מקורי כבל USB וכיסוי מגן מעולה

אפשרות לשליחה ואיסוף .


מסך 10.2 אינצ׳ רטינה True Tone Display
רזולוציה מדהימה של 2160 על 1620 פיקסלים
שבב A13 של Apple
מצלמה אחורית 8MP וקדמית 12MP
חיישן זיהוי טביעת אצבע
חיבור Lightning
תקשורת: Wi-Fi
תמיכה במקלדת Smart Keyboard ועט Apple Pencil (דור 1)

מאמר השכרת אייפד | 

כיצד להגן על הטאבלט מפני נזק במהלך שימוש

השכרת אייפד

החידושים הטכנולוגיים מחייבים אותנו להיות מעודכנים 24 שעות ביממה. המגמה הזו בולטת בכל תחומי החיים, בין אם ביחסים הבינאישיים, בין אם בעבודה ובין אם בלימודים. היכולת שלנו להיות מעודכנים בכל מה שנעשה בעולם, ברתות החברתיות ובסביבת המגורים שלנו נובעת בין היתר מחידושים טכנולוגיים כמו הטלפון החכם, המחשב הנייד והאייפד. אחת הדוגמאות הטובות לכך היא נסיעה לחו"ל שבה אנו מעוניינים להמשיך להיות מעודכנים במה שמתרחש במשרד או בלימודים.

בנסיעות

בעבר נסיעה לחו"ל חייבה אותנו להתנתק מכל מה שאנחנו מכירים. שיחות טלפון היו יקרות במיוחד ולכן בכל נסיעה של יומיים או שבוע נגזר עלינו ניתוק מושלם מהחברה. כיום בזכות המכשירים החכמים והקטנים ניתן להישאר מעודכנים גם בעת נסיעה לחו"ל. בעזרת טלפונים חכמים, מחשבים ניידים ומכשירי האייפד ניתן לבצע גם שיחות לחו"ל בחינם ללא כל עלות. למי שידו אינה משגת לרכוש אייפד משוכלל, יש אפשרות לשכור אייפד.

חסכון משמעותי

השכרת אייפד היא פתרון מושלם לכל מקרה שבגינו אתם לחייבים מחשב כאשר אתם נמצאים בטיול בחו"ל או אפילו בעת חופשה בארץ. הפתרון המופלא הזה של השכרת אייפד מאפשר לנו ליהנות מהציוד המופלא הזה בכל רגע נתון, בין אם מדובר בחופשה בחו"ל, בארץ, בכנס או אירוע מיוחד שבו אנו חייבים להיעזר באייפד. העלות נוחה והתמורה שווה כל שקל. בנסיעה לחו"ל למשל ניתן להשתמש באייפד כאמצעי תקשורת עם כל מי שמעוניין, בין אם הוא נמצא בארץ או במקום אחר בעולם.

נא לכתוב ביקורת

נא לשים לב: HTML לא יתורגם!
    לא טוב           טוב

פריטים קשורים