השכרת מסכים

השכרת מסכים חיונית כאשר מתכננים תערוכה, כנס או אירוע עסקי או חברתי או בעת הדרכה במסגרת לימודית או במסגרת קורס.

באמצעות המסך ניתן להעלות סרטונים, להציג הפקות שיווקיות וכמו כן לשימוש בהרצאות, מצגות ועוד וכך להעשיר את האירוע. השכרת מסכים חוסכת את עלויות הרכישה והאחסון של המסכים וכוללת סוגים שונים של מסכים בגדלים שונים. השכרת מסכים כוללת מסכי טלוויזיה, בגדלים שונים - החל ממסכים קטנים יחסית ועד למסכי ענק, מסכים מבד או מחומר סינטטי עליהם מקרינים באמצעות מקרן נפרד.

כאשר ידוע סוג האירוע קל יותר לבחור את המסך המתאים, בהתאם לגודלו ולאופן השימוש במסך. משום שהשכרת מסכים היא לתקופה מוגבלת, מארגני אירועים יכולים להשתמש במסך או במסכים באופן ממוקד לאירוע כזה או אחר, ואחריו להחזיר את ציוד המסך, שכולל את: המסך (או המסכים) בין אם זה מסך הקרנה בצורה ידנית (ללא מקרן) או חשמלי (עם מקרן).

יתרון נוסף להשכרת מסכים הוא כשמתכננים לערוך סדרת תצוגות קבועה עם המסכים. למשל, לתכנון הרצאות או למופעים לתקופת זמן ארוכה יחסית. מכיוון שעלויות השכרת מסכים בדרך כלל נמוכות מרכישת מסך, ניתן לשכור מסכים שונים לתקופות זמן קצרות כדי לבדוק את הדגם המתאים ביותר. כאמור, יש סוגים ודגמים שונים של מסכים, הבחירה ביניהם היא בהתאם למאפיינים של המסך: להשכרת מסכי טלוויזיה יתרונות שכוללים את חדות התמונה ויציבות המסך. הם מתאימים לאירועים שבהם יש צורך בתמונה איכותית וברורה. מסכים עם מקרן מתאימים לאירועי הדרכה ומצגות, לאירועי חצר ולאירועים רבי משתתפים שבהם מוקרנים תמונות וסרטונים על מסכי ענק. הפרמטרים לבחירת מסך כוללים את גודל המסך ואת התאמתו למקום האירוע, את התאורה או השעה ביום, מכיוון שלסוגי מסכים שונים מאפייני השתקפות והחזרת תאורה נפרדים. מאפיין נוסף הוא איכות התמונה הנדרשת, ולצורך כך רצוי לבדוק אם יש צורך במסך עם רזולוציה בינונית או גבוהה. מאפיינים נוספים הם אופן התקנת המסך והגובה שבו הוא מותקן, וכמובן העלויות בהתאם לסוג ולגודל הנדרשים.

השכרת מסכים בגדלים סטנדרטיים מאפשרת התקנה לא מסובכת לאנשים שמכירים את אופן ההפעלה (למשל, מסך טלוויזיה עם USB או מסך נגלל עם חצובה). להשכרת מסכים גדולים נדרשת לוגיסטיקה מסובכת יותר, בין אם מתקינים מסך בד למופע ענק, או קיר וידאו ממסכי לד. באופן כללי, מומלץ שתפעול המסך יהיה קל ונוח. לכך קיימות שתי סיבות עיקריות. מסך הוא אמצעי מרכזי להצגת תמונות, אם למצגת מקצועית או סרטון חתונה, ולכן חשוב שיהיה חלק מהחוויה החיובית. מלבד זה, חשוב לתפעל את המסך במיומנות כדי לשמור על רצף האירוע. מכיוון שיש מגוון רב של מסכים להשכרה, במקרים בהם אין מיומנות רבה בהפעלת המסך להרצאה או לאירוע משפחתי, כדאי לשקול לבחור מסך עם תכונות בסיסיות, במקום מסך מתוחכם שדורש הפעלה מיומנת.

השכרת מסך חיונית כמעט בכל אירוע, בין אם להקרנת סרטים וסרטונים או להעברת הדרכות ומצגות, בחגיגות, הדרכות מקצועיות, אירועים עסקיים ושיווקיים, קורסים ועוד.

חשוב להתאים את סוג המסך לאירוע, למשל מסך טלוויזיה לתערוכה ולהקרנת סרטי פרסומת, מסך הקרנה להרצאות, ומסך ענק תלוי לאירוע רב משתתפים. השכרת מסך מאפשרת שימוש חד פעמי או לתקופה קצרה, כשהיתרון הוא חיסכון במחיר ובמקום האחסון של המסך. לאחר תום תקופת ההשכרה מוחזר המסך לחברה, ולאירועים אחרים אפשר לשכור מסך מדגם אחר המתאים לסוג האירוע.

כמו כן השכרת מסך מאפשרת לבחור במסך בהתאם לתכונותיו, למשל, להקרנת מצגות לשכור מסך הכולל USB, או במסך עם חיבור לאינטרנט. ולאירועים גדולים ורבי משתתפים לבחור במסך ענק שניתן לצפות בו גם ממרחק. להקרנת סרטים ניתן לבחור במסך פלזמה לגוונים עמוקים וברורים.

אפשרויות השימוש רבות ומגוונות, החל מהקרנת מצגות, סרטונים, הדרכות, באנרים שיווקיים ועוד.

כמו כן אפשר לבחור בגודל המסך בהתאם לשטח ולכמות המשתתפים.

אין חוקים קבועים לבחירת מסך בהתאם לכמות הצופים, אם כי בדרך כלל, לאירוע באולם שוכרים מסך גדול יותר עבור הצופים בשורות האחוריות. לאירועים קטנים יותר משכירים מסך ידני מתקפל או מסך טלוויזיה, אך עם זאת אפשר לשכור מסך ענק גם לאירועים פרטיים ומצומצמים. השכרת מסך שמישה להרבה בעלי מקצוע ותפקידים. למשל, מרצה, מורה או מדריך שמעביר מצגות והדרכות ישכור מסך הקרנה נגלל וקל במשקל, או מסך טלוויזיה על חצובה במטרה להציג תמונה איכותית לצופים. השכרת מסך משתלבת היטב באירועים פרטיים כגון ימי הולדת, מסיבות גן ועוד, וכמו כן, חברות וארגונים שוכרים מסכים מסוגים שונים לאירועים מיוחדים, אירועי השקה, מסיבות שנה או תערוכות. התקנת מסך יכולה להיות תהליך פשוט כשמדובר במסכי טלוויזיה או מסכי הקרנה קומפקטיים וקלים במשקל. ברוב המקרים קל לגלול או לקפל את המסך ללא צורך בביצוע פעולות נוספות. עם זה, התקנה של מסכי ענק, ביניהם מסך בד גדול או קיר מסך לד, מורכבת יותר ולכך נדרשת הרכבה מקצועית ובטיחותית.


 השכרת מסך  LG 4K LED ‏55 ‏

השכרת מסך LG 4K LED ‏55 ‏

השכרת מסך 55 חברתינו מתמחה בהשכרת מסכים בגדולים שונים ובהתאמה ללקוח כל המסכים ..

₪351 ללא מע"מ: ₪300

 השכרת מסך  LG 4K LED ‏65 ‏

השכרת מסך LG 4K LED ‏65 ‏

השכרת מסך 65 חברתינו מתמחה בהשכרת מסכים בגדולים שונים ובהתאמה ללקוח כל המסכים ..

₪527 ללא מע"מ: ₪450

 השכרת מסך LG Full HD LED 23

השכרת מסך LG Full HD LED 23

מפרט טכני: פורמט מסך 16:9. רזולוציה 1920X1080. IPS. חיבור HDMI &nb..

₪59 ללא מע"מ: ₪50

 השכרת מסך טלויזיה LG Full HD LED ‏42 ‏אינטש

השכרת מסך טלויזיה LG Full HD LED ‏42 ‏אינטש

מפרט טכני: פורמט מסך 16:9. רזולוציה 1920X1080. נתוני וידאו: מנגנון החלקת תמונה MCI..

₪211 ללא מע"מ: ₪180

השכרת מסך 4K לד 82 אינץ

השכרת מסך 4K לד 82 אינץ

השכרת מסכים חיונית כאשר מתכננים אירוע עסקי או חברתי, הדרכה במסגרת לימודית או קורסים. באמצעות המסך לה..

₪116,999 ללא מע"מ: ₪99,999

השכרת מסך גיימינג 27 אומן HP 165Hz

השכרת מסך גיימינג 27 אומן HP 165Hz

השכרת מסך גיימינג ברמת כניסה לעולם הגיימנג בעל קצב 165 ארץ 27 אינץ, מסך גיימינג מצוין אומן HP השכרה..

₪117 ללא מע"מ: ₪100

מציג 1 עד 6 מתוך 6 (1 עמודים)