השכרת מחשבים ניידים בגבעתיים

מחשבים ניידים משמשים בפעילות יום-יומית של חברות וארגונים לצד או במקום מחשבים נייחים. לעתים יש צורך בהגדלת כמות המחשבים הניידים, באופן תקופתי או קבוע. השכרת מחשבים ניידים היא פתרון למקרים שבהם נוצר צורך באמצעי מחשוב נוספים, למשל בתקופות של כנסים, לקראת אירועים עסקיים חשובים, או בשינויים במיקום שמחייבים שימוש באמצעים ניידים.

השכרת מחשבים ניידים מאפשרת לחברות ולארגונים לבחור בחבילות השכרה מוגדרות. השכרה מסודרת של מחשבים ניידים היא יתרון משמעותי לארגון שמעונין בתהליך מהיר שמאפשר עבודה עם מחשבים ללא הפרעה לניהול הלוגיסטי של החברה. לארגונים אפשרויות להשכרת מחשבים ניידים לתקופות זמן קצרות של כמה ימים או לתקופות ארוכות יותר, בחירה בדגמי מחשבים מסוימים, בתוספות להתקנה הבסיסית, בסיוע של שירותי חברת השכרת המחשבים ועוד. מלבד הסיבות הפרקטיות להשכרת מחשביםניידים, לעתים צצים תנאים נוספים, ולא תמיד צפויים. למשל, אפשר לבחור במחשבים ניידים משופצים. הם יכולים לבצע את עבודתם להפליא, ובדרך כלל במחיר נמוך יותר מהשכרת מחשבים חדשים. החיסרון האפשרי הוא החזות החדישה פחות של המחשב.

זה עשוי להיות פרמטר מכיוון שבאירועים מסוימים חשובה הצגת מחשב מעוצב שמרשים את הקולגות ואז יכולה להינתן חשיבות למצב החיצוני של המחשב. במקרים אחרים יש חשיבות לניידות המחשבים, למשל בנסיעות עסקים, כשיש צורך במחשב קומפקטי עם מעבד חזק במיוחד ואז ההתמקדות היא בגודל ובמשקל של המחשב הנייד מובן שחשוב לבדוק את התנאים להשכרת מחשבים ניידים. מהם תנאי ההשכרה, האחריות על המחשבים, האפשרויות במקרה של תקלה, האם ההשכרה כוללת תמיכה טכנית של החברה ועוד. לעתים ניתנת הנחה על השכרת מחשבים ניידים בהתאם לתקופות זמן. כדאי לבדוק את כדאיות ההשכרה לתקופה קצרה או ממושכת יותר, בהתאם לתנאי התשלום הנוחים.

נקודה חשובה לא פחות היא יכולת השימוש במחשב הנייד. ברוב מקומות העבודה מכירים את אופן הפעולה של מחשבים ניידים ובדרך כלל אין תקלות. עם זה, כאשר המחשבים הניידים נדרשים בדחיפות, רצוי לבדוק מראש אם העובדים אכן מתמודדים עם המחשבים החדשים, או שיש צורך להכין מראש הדרכה לשימוש במחשבים המושכרים. לסיכום, השכרת מחשבים ניידים מסייעת לארגונים בכל סדרי גודל להמשיך ברצף העבודה גם במצבים שבהם הציוד הממוחשב הקבוע אינו תקין או שיש צורך בתגבורת של מחשבים להמשך העבודה.

אפשרויות ההשכרה מגוונות, החל בהשכרה לתקופה קצרה ועד להשכרה ממושכת של המחשבים הניידים. אפשר לשכור מחשבים עם פונקציות בסיסיות או לבחור להוסיף ולשדרג את המחשב בהתאם לדגם. במקרים בהם אין צורך נוסף במחשבים ניידים או שמעוניינים בדגם מחשב אחר, אפשר להחזיר את המחשבים הניידים בכל עת, בהתאם לתנאי ההשכרה. מכל אספקט, השכרת מחשבים ניידים היא כלי עזר מצוין במקרים בהם יש צורך בחיזוק זמני של תהליכי עבודה שכוללים מחשבים.

מאמר נוסף השכרת מחשבים ניידים