השכרת אייפד עם חבילת גלישה בחו"ל

פגישות עסקים הן דבר נפוץ בנוף העסקים המקומי. ישראל היא מדינה קטנה אך עזקים רבים בה מקיימים קשרים ענפים עם מדינות המערב וכך איש העסקים הישראלי או יזם ההייטק מוצא את עצמו

השכרת אייפד לחול

מבלה ימים רבים בשנה בפגישות עסקים חשובות בכל רחבי העולם. הנסיעות הללו מחייבות שימוש בציוד מתאים כדי שניתן יהיה להעביר את כל התכנים החשובים שעל איש העסקים או היזם להעביר. אחד הכלים השימושיים במקרה כזה הוא מכשיר האייפד.

כלי שימושי

אייפד הוא כלי שימושי לצרכי נסיעות דווקא מפני שהוא קטן וקל לנשיאה בכל מקום. מכשירים משוכללים מאפשרים כיום אחסון של מידע רב, מה שמאפשר לאיש העסקים שמטייל ברחבי העולם לשאת מכשיר קטן וקל משקל שבו יאוחסן ל המידע הדרוש לו. מכשיר אייפד מאפשר לאיש העסקים גם להיות בקשר עם המשרד בארץ או עם משרדים אחרים של קולגות בכל רחבי העולם באמצעות המייל או תוכנות אינטרנט שונות, מה שמייעל את שיטות העבודה ומייצר רצף תקשורתי.

מה השימוש?

מי שנוסע לחו"ל יכול כיום לשכור מכשיר אייפד שיענה על כל צרכיו. השכרת אייפד עם חבילת גלישה בחו"ל חוסכת לא מעט אנרגיה ועלותה נוחה לכל כיס. ניתן לרכוש חבילות שונות, אך כאמור החבילה עם האינטרנט היא הנוחה והמשתלמת ביותר מפני שהיא מאפשרת לא רק לשאת קבצים על המחשב אלא גם לקבל מיילים ולהתעדכן בעזרת רשת האינטרנט. מעבר לכך שמדובר על כלי עבודה חשוב ונוח, אייפד מייצר תדמית שיווקית ראויה ומקצועית לכל מי שנושא אותו.

מצגות משוכללות

חלפו הימים של דפים, כרטיסיות ועוד אביזרים. אייפד מקצועי וחדיש הוא אמצעי שיווקי מעולה ליצירת רושם נכון, בין אם מדובר בתערוכה, כנס, או פגישה עסקית חשובה. כל מצגת שתצטרכו להעביר, כל דבר שתצטרכו לבדוק וכל עדכון שתדרשו לבצע בתכנים שלכם יתבצע בקלות רבה על ידי האייפד ויאפשר לכם להיות בעניינים בקלות רבה. בשונה ממחשב נייד האייפד קל לנשיאה ונכנס לכל תיק מה שמייצר נוחות רבה כאשדר מדובר על נסיעה לחו"ל. חשוב מכל הוא מאפשר לכם לשוחח בווידאו צ'אט עם המשפחה והילדים.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

לפרטים נוספים והצעת מחיר:

בטלפון: 03-6763366

במייל : info@i-rent.co.il

באתר אונליין : השכרת אייפד לחול

ובאפליקציה השכרת אייפד 

בברכה 

צוות איי רנט