השכרת מצלמות וידאו לטיול בארץ או בחו"ל

 

השכרת מצלמת וידאוהשכרת מצלמות וידאו לרגל הנסיעה לחו"ל מאפשרת למשפחות לתעד את הטיול בחו"ל וליהנות מקלטת וידאו בה יוכלו לצפות בכל עת. בנוסף, אפשרות זו נוחה לאנשי עסקים או מנהלים היוצאים לפגישות עסקיות בחו"ל או מבקרים בתערוכה מקצועית ורוצים לתעד מוצרים של חברות מתחרות או מוצרים מעניינים. לא כל משפחה מחזיקה ברשותה מצלמת וידאו ולעתים ברשותה מצלמה יחסית ישנה שאיכות התמונה בה לא טובה. השכרת ציוד חדש תאפשר לצאת מהארץ בראש שקט ולצלם וידאו או תמונות במצלמה איכותית וללא תקלות.

פתרון זול ומשתלם

השכרת מצלמות וידאו אנה כרוכה בעלות גבוהה ולכן מהווה פתרון מושלם למי שאינו מעוניין להשקיע ממון רב ברכישת מצלמה איכותית או מצלמת וידאו מקצועית. חברת אי רנט מציעה פתרון זול ומשתלם וניתן לשכור מהחברה מצלמות סטילס דיגיטליות ומצלמות וידאו חדשות המצלמות באיכות HD. הלקוח מצלם במהלך הטיול כאוות נפשו ויכול לרכוש מספר קלטות המתאימות למצלמה כך שיוכל לצפות בשובו ארצה בכל המראות הנפלאים בהם טייל או להיזכר ברגעים מיוחדים בטיול.

פתרון למגוון מטרות

מצלמות וידאו משמשות למגוון מטרות כגון: תיעוד טיולים, צילום פרסומות, צילום קליפים, תיעוד תערוכות ועוד. חשוב להתייעץ עם נציגי חברת אי רנט אשר יתאימו את מצלמת הווידיאו בהתאם למטרת הצילום או סוג הטיול. יש מצלמות וידאו קומפקטיות וחסכוניות בחשמל כך שאין צורך להטעין את הבטריה במהלך השהות בחוץ ויש מצלמות וידאו משוכללות המתאימות להפקת סרטים באיכות גבוהה.