השכרת אייפד לתקופה קצרה

הטכנולוגיה מקדמת ומתפתחת וכמעט ואי אפשר לעקוב אחרי החידושים וההמצאות החדשות אשר שוטפות אותנו מדי יום. אנו זקוקים למכשירים טכנולוגיים אך לא תמיד ביכולתנו לקנות את המוצרים החדשים ביותר. לא לכל אחד יש השכרת אייפדאפשרות להצטייד בכל המכשור הטכנולוגי החדיש כמו לפטופ חדש, מקרן, אייפון, טאבלט ומכשור מתקדם אחר. לכן, מציעה חברת אי רנט מהפך בתחום, ומעתה ניתן לבצע השכרת אייפד לתקופה קצרה ובהתאם לצורך. החברה מתמחה בהשכרת ציוד חדש וכך ניתן ליהנות ממכשור מתקדם ללא צורך בהוצאה גבוהה של קניית המכשיר.

פתרון נוח וזול

השכרת איי-פד, טאבלט, לפטופ עוצמתי, מכשירים סלולריים מתקדמים וכל ציוד טכנולוגי מתחום המחשוב והתקשורת עוזר לצרכן הישראלי להשתמש במכשיר לו הוא זקוק לנסיעה לחו"ל, לכנס, ללימודים, לאירועים שונים או לשם הנאה ולרושם. השירות החדש והמתקדם מאפשר לחברות ואנשי עסקים להצטייד בכמות בלתי מוגבלת של אייפדים לצורך עסקי כמו עריכת כנס מקצועי, פרזנטציות, אפשרות להעניק לאורחי כנס או תערוכה חווית משתמש מתקדמת ויצירת רושם בקרב באי הכנס, בתערוכה או בפגישה החשובה בעסק. במקום להשקיע כסף רב בציוד קצה מתקדם מתקשרים לחברת אי רנט ומקבלים פתרון זמין, זול ונוח ליום אחד, למספר שעות או לתקופות ארוכות יותר.

חווית משתמש

אייפדים הם סמל סטטוס ויוקרה. כאשר רוצים להרשים אורחים או אנשי עסקים המגיעים לכנס מקצועי ניתן להשכיר מכשיר אייפד ולסנכרן את המכשירים המתקדמים כך שכל האורחים זוכים לגימיק שיווקי מתקדם המותיר רושם רב. השכרת אייפד מאפשרת להעצים את חווית המשתמש ובאמצעות המכשיר המתקדם ניתן להעביר פרזנטציות מתקדמות בהם הקהל לוקח חלק פעיל ונהנה  מחוויה בלתי נשכחת המותירה רושם רב. ההשכרה מאפשרת לבעל העסק או לבעל האירוע להעניק חוויה ייחודית ורבת רושם ללא צורך בהשקעה כספית גבוהה.

מתאים לנסיעות

אייפד קל ואינו תופס מקום רב ולכן המכשיר המתקדם מתאים לנסיעות פרטיות ולנסיעות של אנשי עסקים המעוניינים להשאיר את הלפטופ הכבד בבית או במשרד ולהציג פרזנטציות באמצעות מכשיר המותיר רושם ומכשיר קל לתפעול המהווה משרד נייד עוצמתי, שימושי ונוח לתפעול.