השכרת מכשירי קשר בטיולים שטח

כאשר מדובר בטיולים בשטח, או בטיולי אקסטרים, באירועים מורכבים או בזמן הפקת תכנית קולנוע המתפרסת על פני שטח נרחב, ישנו יתרון גדול לשימוש במכשירי קשר.

כאשר אנחנו יוצאים לטיולים בשטח או כאשר מדובר בניהול אירוע מורכב בו יש צורך בקשר תכוף בין אנשי ההפקה שעומדים באזורים שונים במקום האירוע, או אפילו בזמן הפקות קולנוע או טלוויזיה, בהם אנשי הצוות מתפרסים על פני שטח נרחב, ניתן להיעזר מאוד במכשירי הקשר. הם מסייעים לנו לשמור על קשר באופן קל ופשוט הרבה יותר מאשר קשר הנשמר באמצעות מכשיר הטלפון. מובן שאין השוואה לאיכות של מכשירי הקשר לעומת האיכות שבטלפון, לפחות במקרים או באזורים מסוימים.

השכרת מכשירי קשר – כדי ליהנות מכל היתרונות

למכשירי הקשר יתרונות רבים ובולטים הגורמים לכך שהאפשרות של השכרת מכשירי קשר הופכת להיות משתלמת במיוחד. נפרט להלן חלק מהסיבות.השכרת קשרים

·         בגלל החיסכון הכספי בעלויות זמן אוויר -

בניגוד למכשירי הטלפון והמכשירים הסלולריים, מאפשר מכשיר הקשר תקשורת חופשית ואין עלות נפרדת לכל שיחה. למעשה אין כאן בכלל מנייה של זמן אוויר. מסיבה זו ניתן לנהל שיחות בלי חשבון ובלי דאגה לעלות השיחות ולכמות שלהן.

במקרים בהם אנו נזקקים למכשירי הקשר, הם בדיוק המקרים בהם אנו נדרשים לרמת קשר אינטנסיבי בלי שנוכל להרשות לעצמנו קימוץ בשיחות. מכשירי הקשר מעניקים בדיוק את המענה לצורך הזה.

·         בגלל הזמינות –

מכשירי הקשר מאפשרים לנו זמינות גבוהה הרבה יותר מכל שיטות התקשורת האחרות. בעלי תפקידים הנושאים איתם מכשירי קשר מסוגלים באמצעותם להאזין לכל הנעשה, לזהות מיד את הפונה אליהם, לשמוע את הבקשה או השאלה מבלי הצורך להשיב על שיחה נכנסת. ניתן להגדיר את הזמינות הזו כזמינות חכמה. כי באופן כזה ניתן לסנן שיחות שאינן רלוונטיות ולהיענות לאלו שכן רלוונטיות.

·         בגלל הסימולטניות –

אז נכון שגם בטלפון ניתן לקיים שיחות ועידה, אך אין כל השוואה לאפשרות של שיחות הועידה המשותפות בטלפון לאלו שמתאפשרים בקלות רבה פי כמה וכמה בלחיצת כפתור פשוטה במכשירי הקשר. במקרים מסוימים, רק הסימולטניות הזו היא זו שאחראית על הצלחתו של אירוע כזה או אחר, ואנו רואים זאת באירועי חירום כמו בכל אירוע אחר, כאשר ישנה אפשרות לשוחח יחד כל אנשי הצוות, ולשמוע זה את זה.

·         בגלל הקליטה –

מכשירי הטלפון הסלולריים תלויים כולם בתשתיות ובאנטנות ולכן ישנם מקומות רבים בהם הקליטה הינה משובשת ואין כל אפשרות לקיים כך שיחות. מכשירי הקשר אינם תלויים בגורמים העלולים לפגום באיכות הקליטה.

אז אם גם אתם זקוקים לשירות של השכרת מכשירי קשר – פנו אלינו – חברת אי רנט. אנו נשמח להשכיר לכם מכשירי קשר איכותיים לכל מטרה. אנו מציעים מכשירי קשר קטנים וידידותיים במיוחד לכל תקופה. אין הגבלת משתמשים ואין הגבלת מכשירים. מכשירי הקשר כוללים גם אוזניה איכותית ומטען מהיר במיוחד.

אז – נהיה בקשר?

 

לפרטים נוספים צרו קשר עוד היום בטלפון 03-6763366 או במייל 

info@i-rent.co.il