כיצד להגן על המצלמה במהלך הובלה

כאשר מתכוננים להובלה, אורזים היטב את תכולת הבית ונותנים דגש מיוחד לפריטים השבירים הרגישים והיקרים שבהם. היות והמצלמה הינה אחת כזאת, יש להקפיד ולשמור עליה היטב.מצלמה

אף שבשנים האחרונות, רבים מאתנו התרגלו לצלם בעיקר בעזרת הסמארטפון שלהם, המצלמה הדיגיטלית עדיין שומרת על מקומה כשחקנית ראשית, כאשר יוצאים לטיול, או כאשר חוגגים אירוע מיוחד אותם רוצים לתעד. במקרים רבים מדובר במצלמה איכותית ויקרה, אותה כאמור אנו שומרים לאירועים מיוחדים בהם אנו נעדיף להשתמש בה ולא במצלמת המובנית במכשיר הסמארטפון. לכן יש לתת תשומת לב מרבית, כאשר אורזים ומכינים את המצלמה להובלה.

ראשית, יש לזכור שהמצלמה הינה אביזר רגיש ושביר, והיא עלולה להיחשף ללא מעט סכנות במהלך ההובלה. בין יתר הסכנות האורבות למצלמה יש חשש מנפילה, מכה, רטיבות, חשיפה ישירה לשמש או גשם ועוד. כל אלה צריכים להילקח בחשבון כאשר אורזים את המצלמה. לפני האריזה, מומלץ להוציא ולגבות את כרטיס הזיכרון שלה, ליתר ביטחון ועל כל צרה שלא תבוא. כך, אם תיפגע המצלמה חלילה, לפחות לא יאבד כל מה שהספקתם לצלם בה. גם את הסוללות מומלץ להוציא מן המצלמה, כדי שלא תופעל בטעות במהלך ההובלה וכן למקרה בו המצלמה תישאר לאחר ההובלה זמן רב ללא שימוש, לא נרצה כמובן להגיע למצב בו הסוללות נוזלות בתוכה ומזיקות לה. כעת יש לארוז את המצלמה. הדרך המומלצת ביותר הינה להכניס את המצלמה אל הנרתיק המקורי שלה במידה והוא קיים, או לקופסה המקורית שלה, במידה ולא זרקתם אותה עדיין. את הנרתיק או הקופסה המקורית, מומלץ כעת לעטוף ביריעת פלסטיק עם בועות אויר. במידה ואין למצלמה נרתיק ייעודי משלה ולא קופסה מקורית שבה נרכשה, יש לאלתר עבור המצלמה נרתיק כלשהו שיתאים למידותיה, ובמקרה הגרוע ביותר, פשוט למצוא בגד נקי שאינו בשימוש ולעטוף איתו את המצלמה. לאחר מכן להשתמש ביריעת פלסטיק עם בועות אויר, ואל היריעה להצמיד פתק ובו רשום באופן ברור שמדובר במצלמה. לבסוף, יש להכניס את המצלמה אל ארגז קרטון מרופד ועליו כמובן לרשום "שביר" מכל צדדיו.

--------------------------------------------------------------------------------

אי רנט מספקת שירותי השכרת  מצלמות סטילס DSLR ומצלמות קומפקטית במחירים  נוחים ותוך מתן תשומת לב מלאה לדרישות הלקוח.