תיקון מקבוק - תיקון MACBOOK


מעבדתינו מתמחה בתיקון מחשבי מקבוק מכל הסוגים, תיקון מקבוק פרו, תיקון מקבוק אייר, תיקון מסך במקבוק, תיקון לוח מקבוק, תיקון ברמת רכיב, החלפת כונן למקבוק, שידרוג וגיבוי. הכל נמצא תחת קורת גג אחת!

אצלנו תיקון המקבוק שלך מקבל אחריות ל90 יום לכל תיקון. בדיקה מהירה ומחיר ללא תחרות. תיקון ברמה הגבוהה ביותר, תיקון מקבוק על ידי בעלי מקצוע עם ניסיון של עשרות שנים בתיקון מחשבי אפל ומקבוקים.

על אף האמינות הגבוהה, אפילו הדגמים הנפוצים ביותר של מחשבי הMacBook של אפל לא חסינים מפני תקלות. ברוב המוחלט של המקרים, התקלות קורות בעקבות פעולה לא נכונה של הצרכן, ולא בעקבות פגם בייצור/במפעל.

אציג לכם את הסיבות הנפוצות ביותר לכשל ב-MacBook שלכם:

1. חדירת נוזלים. חדירת נוזלים היא אחת הבעיות הפופולריות ביותר לגרימת כשל במחשב הנייד. דבר זה עלול לגרום למקלדת להפסיק לפעול (לחלוטין או למחצה). קיימים מקרים קיצוניים יותר, בהם מים חודרים ללוח האם וגורמים לו להתחמצן.

2. חיי סוללה מופחתים. לאורך הזמן והשנים, כל סוללה מאבדת את הקיבולת המקורית שלה. לכן, גם במחשב הנייד MacBook הסוללה עלולה לאבד את הקיבולת המקורית שלה, ובין היתר את אורך זמן ״חיי״ המחשב בין הטענות.

דבר זה שכיח יותר במקרים בהם יש שימוש אינטנסיבי יותר במחשב, למשל עבודה יומיומית מרובה.

3. נזק לתצוגה או למטריצה. לצערנו גם נפילה מגובה קטן או חבלה ״קטנה״ יכולה להוביל לכשל במסך.  די קל לזהות את הבעיה הזו, מכיוון שככל הנראה יופיעו פסים וסימנים רב-צבעוניים על הצג. כמו כן, עלולות להגרם רעידות של התמונה.

תכלית הכתבה היא שברצוננו להסביר את הדבר הבא: זה כמעט בלתי אפשרי לבצע תיקון איכותי של מקבוק בעצמך. תיקון ידרוש לא רק ציוד וכלים מודרניים (מפני שמחשבים אלו מאוד מתקדמים) אלא גם ניסיון ורקע בתחום. 

אנשים בעלי ידע מסוגלים לאבחן נכון יותר ובמהירות את התקלה שהתרחשה, ולבחור את השיטה הטובה ביותר לפתרונה. 

מכאן, אין צורך לבזבז זמן יקר לשווא! ניתן לפנות מיד למומחים שביכולתם לאבחן ולבצע עבודות תיקון למחשבכם בהקדם האפשרי. תשים פה הסבר על המקום שלך, אני שמה לך בסיס אנו עוסקים במקצוע מזה שנים רבות, ובעלי רקע רב ועשיר.

אנו עובדים עם אנשים מיומנים בלבד עם יכולת ביצוע גבוהה, על מנת לקבל את התוצאות הטובות ביותר עבורכם.  יש לנו ניסיון רב בשירות ותיקון של ציוד מבית apple.


מעבדת שירות מתקדמת ,כמו כל עסק, גם במעבדת השירות שלנו, אנו דואגים כל הזמן להתקדם עם הטכנולוגיות החדשות, ללמוד חומר מקצועי מתקדם ולהשתמש בכלים האיכותיים ביותר, על מנת לטפל בציוד בצורה מקצועית ואיכותית, במטרה לתת את הטיפול הטוב ביותר לציוד העסק והבית של לקוחותינו.בדיקת מחשב במעבדה

בדיקת מחשב במעבדה

בדיקת מחשב במעבדה בעלות דומה לכל המחשבים, ניידים ומקים 200 ש"ח לפני מע"מכמובן עם הלקוח מאשר תיקון או..

₪234 ללא מע"מ: ₪200

החלפת טץ בר במקבוק

החלפת טץ בר במקבוק

החלפת טץ בר במקבוק פרו - החלפת טאץבר לקבוק ..

₪999 ללא מע"מ: ₪999

תיקון דיסק במקבוק - החלפת כונן במקבוק

תיקון דיסק במקבוק - החלפת כונן במקבוק

תיקון דיסק במקבוק החלפת כונן במקבוק יכולה להחזיר מחשב מקבוק שלך חזרה לחיים, כמו כן מחשבים מקבוק בעלי..

₪999 ללא מע"מ: ₪999

תיקון כונן SSD למקבוק פרו

תיקון כונן SSD למקבוק פרו

החלפת כונן קשיח לכונן פלאש  ישדרג מאוד את הביצוים של המחשב נייד או נייח, נצלו את החומרה של ה..

₪573 ללא מע"מ: ₪490

תיקון לוח אם למקבוק - Macbook

תיקון לוח אם למקבוק - Macbook

המקבוק שלך זקוק לתיקון? נדרש תיקון לוח? המחשב לא באחריות? הגעת למקום הנכון, תיקון לוח אם לכל מקבוק א..

₪1,500 ללא מע"מ: ₪1,500

תיקון מסך למקבוק פרו - החלפת מסך למקבוק פרו

תיקון מסך למקבוק פרו - החלפת מסך למקבוק פרו

החלפת מסך לקבוק פרו, תיקון מסך לקבוק  פרו מחירים בזמן אחרון ירודים וסבירים לכל קיס ל..

₪1,638 ללא מע"מ: ₪1,400

תיקון מקבוק - הוספת זיכרון - שדרוג זיכרון

תיקון מקבוק - הוספת זיכרון - שדרוג זיכרון

הוספת זיכרון שדרוג זיכרון לכל הסוגים מחשבי אפל ניידים ונייחים, תיקון מקבוק , שדרוג מקבוק (במחשבים תו..

₪999 ללא מע"מ: ₪999

תיקון נזקי קורוזיה במקבוק

תיקון נזקי קורוזיה במקבוק

תיקון נזקי קורוזיה במחשבים ניידים, תיקון\ניקוי קורוזיה במקבוק מכל הסוגים..

₪562 ללא מע"מ: ₪480

תיקון ספק כח מקבוק פרו 85W

תיקון ספק כח מקבוק פרו 85W

 תיקון ספקי כח אפל מטען של מחשבים של אפל מחשבים ניידים ונייחים, תיקון ברמת רכיב&nbs..

₪410 ללא מע"מ: ₪350

מציג 1 עד 9 מתוך 9 (1 עמודים)

מהירת המחשב מקבוק שלך לא מספקת אותך?

יכול להיות הגיע הזמן לשדרוג המחשב: אנחנו יכולים להתאים את המחשב לצרכים שלך על ידי החלפה של מספר רכיבים למודרניים יותר, ולכאלו שעומדים בדרישות של היום. יכול להיות שצריך להגדיל את הזיכרון: אופציה ראשונה היא שאין יותר מקום בכונן הקשיח לשמירות קבצים. כמו כן, יש סיכוי שהיישומים שאתם עובדים עימם דורשים כונן מהיר יותר, ובמצב זה ניתן להתאים את מהירות הכונן ולאפשר למחשב לפתוח קבצים גדולים במהירות הבזק. ואפילו אפשר לוותר על כונן אופטי- שברוב המקרים לא בשימוש- ובמקומו להתקין כונן נוסף (תלוי בדגם המחשב שלכם).

 

המקבוק שלך לא עולה?

ישנן סיבות רבות שיכולות לגרום לדבר כזה. יכול להיות שיש תקלה של הכונן שלא נותנת להעלות את מערכת ההפעלה. לפעמים יש תקלה בכבל המחבר את הכונן הקשיח ללוח אם. סיבה מדויקת ניתן לגלות רק בבדיקת מעבדה על ידי מהנדס מוסמך. אצלנו במעבדה החלק התקול יוחלף בחלק מקורי שנמצא במחסננו, ואם הכונן עצמו התקלקל, אנחנו נבצע את מירב המאמצים בכדי לשחזר את הקבצים שלכם.

 

המקבוק שלך לא נדלק?

כמו במקרה הקודם, יש מגוון סיבות שבגינן יכול לקרות דבר שכזה- זה אפילו יכול להיות כפתור ההדלקה עצמו שלא נדלק, סוללה מקצרת, לוח אם שהתקלקל, סיבה של עיתון התמגנטה לתוך תקע הטעינה. מהנדסי השירות שלנו לגלות מה בדיוק קרה למחשב שלך. אנחנו נעזור להחזיר את המחשב שלך למצב עבודה.

 

המקבוק שלך לא נטען?

בשביל לגלות מה הבעיה שבגללה המחשב לא נדלק, נדרשת בדיקה מיוחדת. בדיקה זו ניתן לבצע במעבדה על ידי חיבור מכשיר מיוחד לשקע הטעינה שבודק האם המחשב מוכן לקבל טעינה ומנגנון הטעינה תקין באופן כללי, או, על ידי חיבור מכשיר נוסף שיבדוק אם המטען שלכם מספק טעינה למחשב וכך לגלות איפה הבעיה, במטען או במחשב.

 

מקלדת המקבוק שלך התקלקלה?

התקלה הזו נראית לא משמעותית בהתחלה, אך היא יכולה להשבית את כל המחשב. מספיק שמקש אחד לא עובד- ולא תוכלו לפתוח את המייל שלכם או את האינטרנט. קל וחומר כשמדובר בכמה מסכים ביחד. אנחנו הולכים להסביר מדוע: מקשים במקלדת מחוברים בצורת רשת, ומספיק שאחד החוטים ברשת מתנתקת, תתנתק או שורה שלמה או עמודה שלמה (זה יכול להיות שלושה מקשים וגם עשרה).

 

המקבוק שלכם לא משמיע קול?

זה בדיוק המקרה שבו חייבת לקרות התערבות של מהנדס. במקרה של חוסר מזל התקלקל לוח האם. במקרה קצת יותר טוב סביר שהתקלה היא ברמקולים. בכל מקרה, נדרשים פתיחה ופירוק של המחשב. זו משימה שכדאי שרק מהנדס מוסמך יבצע אותה במעבדה מקצועית

 

אתם צריכים למסור את המקבוק לתיקון אך אין לכם זמן לצאת מהמשרד?

גם במצב כזה, אנחנו נעמוד לשירותכם בצורה המהירה ביותר. אחד המהנדסים שלנו יגיע למשרדכם או ביתכם על מנת לבצע בדיקה מקיפה למחשב באתר הלקוח, וכמובן שבמידת הצורך המהנדס יבצע תיקון במקום\ ייקח אותו למעבדה להמשך טיפול. בסיום העבודה, המחשב יוחזר בחזרה על ידינו.